Nowa kanapa w obszarze strefy widza w wyremontowanym kinie Hel w Pleszewie

Nowości w kinie Hel ciąg dalszy

Pleszewskie kino Hel już zachwyca swoim nowym wyglądem, choć niektóre przestrzenie nie są jeszcze w pełni zagospodarowane. Nowa lokalizacja i wygląd sanitariatów, odmienione wnętrza, zwracający uwagę neon. To wszystko sprawia, że miejsce jest nie do poznania.

Pleszewskie kino od pewnego czasu przechodzi metamorfozę. Prace rozpoczęto od wyburzenia dawnych sanitariatów i przeniesienie ich w miejsce pomieszczeń kasowych. Na tym etapie zostało wykonanych mnóstwo prac instalacyjnych. Toalety dostosowano także do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Wyremontowane zostały także pomieszczenia socjalne oraz zmienił się wygląd obszaru strefy widza.

Kolejnym etapem było przebudowanie holu, w którym wcześniej mieściły się toalety oraz gdzie znajduje się wejście na salę kinową. Powiększona przestrzeń zyskała nowy wygląd, a wypełniona stolikami i krzesłami, będzie miejscem kawiarni, która ma działać niezależnie od godzin seansów. W odświeżonym holu będzie można organizować kameralne konferencje i spotkania przy kawie z wykorzystaniem projektora i ekranu  – informuje Arkadiusz Ptak, burmistrz Miasta i Gminy Pleszew.

Kolejnym novum w kinie jest neon, który przyozdobił odświeżone wejście do budynku. Klimat miejsca oddaje również ściana, na której wywieszony jest aktualny repertuar. To czarna ściana z tablicami, na których wiszą plakaty, z podświetleniem ledowym. Pleszewskie kino zaprasza na seanse, również premierowe.

Wygląd Kina Hel po remoncie z zewnątrz
nowy neon w wyremontowanym pleszewskim kinie Hel
ściana z podświetlonym repertuarem kina Hel w Pleszewie
Ekran i projektor w nowej kawiarni usytuowanej w wyremontowanym kinie Hel w Pleszewie
Nowa kanapa w obszarze strefy widza w wyremontowanym kinie Hel w Pleszewie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *