Koncert Noworoczny odbywający się w Hali Widowiskowo-Sportowej w Pleszewie.

Koncertem Noworocznym zainaugurowali kolejny rok kulturalny

Koncertem Noworocznym zainaugurowano nowy rok pełen kulturalnych wydarzeń. Tym razem artyści zabrali pleszewską publiczność w podróż do Włoch. W Hali Sportowej wybrzmiały utwory takie jak: Bella Ciao, Mamma Maria czy Ci sarà.

Klimatyczne Włochy stały się miejscem docelowym dla publiczności zebranej w Hali Sportowej w Pleszewie. Odbył się tam tradycyjny Koncert Noworoczny, który jak co roku zainaugurował kolejne 12 miesięcy wydarzeń kulturalnych w Mieście i Gminie Pleszew. Po Teatrze Narodowym Operetki Kijowskiej i muzycznej podróży Dunajem, czy przez wenecki karnawał dzięki orkiestrze Sinfonietta Polonia przyszedł czas na San Remo.

Ponad 50 – osobowy zespół złożony z chóru, solistów, baletu i orkiestry stworzył widowisko „Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu”. Artyści wykonali znakomite przeboje znanych piosenkarzy, jak: Al Bano i Romina Power, Ricchi E Poveri, Il Volo i wielu innych. Licznie zgromadzona publiczność w świetnej atmosferze słuchała i śpiewała razem z artystami największe włoskie przeboje: Che sarà, Volare, Mamma Maria, Ti amo, Susanna.

Wydarzenie to zainaugurowało kolejny rok kulturalny w Mieście i Gminie Pleszew, który obfituje w wiele ciekawych wydarzeń, nie tylko muzycznych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *