Strefa Relaksu na pleszewskim Rynku składająca się z poduszek imitujących trawę i donic z roślinnością oraz siedzące na niej dzieci.

Strefa relaksu na Rynku

Innowacyjne rozwiązania pojawiły się na pleszewskim Rynku. Z zielonych poduch i roślinności stworzono strefę chillu. To letni kącik do miłego spędzania wolnego czasu w sąsiedztwie fontanny i miejskiej zieleni.

Letnie, wakacyjne popołudnia to dla wielu młodych ludzi okazja do spotkań, zabawy lub nawet odpoczynku przy dobrej aurze. O tym, jak miło można spędzać czas na pleszewskim Rynku, mogą przekonać się mieszkańcy, którym oddano właśnie nowoczesną strefę relaksu. To kącik, w którym można odpocząć, usiąść, porozmawiać czy spotkać się ze znajomymi.

Strefa chillu pojawiła się na Rynku w sąsiedztwie fontanny. Utworzona została z ekologicznych poduch wykonanych ze sztucznej trawy, a ich uzupełnieniem są duże donice z bogatą roślinnością tworzące klimat miejsca. Miejsce zostało stworzone z myślą o młodzieży, która w okresie letnim, wakacyjnym spędza więcej czasu na zewnątrz. Mamy nadzieję, że dzięki temu młodzież częściej będzie odwiedzać Rynek. Jeśli rozwiązanie się sprawdzi, planujemy kolejne takie strefy w mieście – informuje Anna Bogacz, rzecznik prasowy UMiG w Pleszewie.

Strefa Relaksu na pleszewskim Rynku składająca się z poduszek imitujących trawę i donic z roślinnością oraz siedzące na niej dzieci.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *